• Detail firmy

GB TRADE s.r.o.

Základní popis

Obchodní spolupráce s nejvýznamnějšími producenty zlata v Švýcarsku, Rakousku a Německu nám umožňuje nabídnout nejvýhodnější ceny zlata na Českém trhu při zachování vysokého stupně kvality prodeje.

Adresa

Na Hradbách 118/9
702 00 Ostrava

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27781011

Výrobky, činnosti

Investiční zlato

Kontaktní údaje

E-mail: info@goldfund.cz
WWW: www.goldfund.cz

Kontaktní osoba

Mgr Petr Grosman - Jednatel

Telefon: +420 774 434 001
E-mail: info@goldfund.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

M & V, spol. s r.o.

Firma M&V spol. s r.o., velkoobchod nářadím, nástroji a stroji, byla založena v roce 1991. Naše nabídka: nářadí a nástroje na obrábění kovů a dřeva, upínací nářadí, brusivo, měřidla, elektrické ruční nářadí a obráběcí stroje. Největší sklad v ČR.

J.a.r.i.n.a gastro s.r.o.

Poskytujeme kompletní ekonomický, účetní a daňový servis pro podnikatelské subjekty. Věnujeme se zakládání obchodních společností na klíč - akciové společnosti i společnosti s.r.o. Zprostředkováváme krátkodobé i dlouhodobé pronájmy kanceláří či flexibilní pronájmy sídel společnosti na lukrativní adrese v centru Ostravy. Nabízíme možnost pořádání firemních akcí v malebných Jeseníkách.

ABC Českého Hospodářství a.s.

ABC Českého Hospodářství je největší české internetové B2B tržiště poptávek a nabídek s dlouholetou tradicí. Posláním tržiště ABC je zprostředkovat nové obchodní příležitosti společnostem nejen z České republiky, ale i ze zahraničí.