• Detail firmy

Gazoprojekt Czech s.r.o.

Základní popis

Gazoprojekt Czech s.r.o. je od roku 2011 dynamicky se rozvíjející projekční firmou se zkušenými odborníky v oboru energetika a plynárenství.

Adresa

U Vodárny 1855/9
748 01 Hlučín

Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28660005
DIČ:  CZ28660005

Výrobky, činnosti

Projektová dokumentace

Kontaktní údaje

E-mail: info@gazoprojektcz.eu
WWW: www.gazoprojektcz.eu

Kontaktní osoba

Monika Vitásková - Jednatel

Mobil: +420 721 585 141
Další firmy v oboru

ČÍŽ Dalibor

Již téměř 25 let zajišťujeme prodej a servis měřící a regulační techniky SIEMENS. Nabízíme komplexní služby, od projektování řídících systémů MaR, přes jejich instalaci a uvedení do provozu, až po technikou pomoc a poradenství. Součástí poskytovaných služeb je rovněž programování pro regulátory UNIGYR a DESICO PX. Servis zajišťujeme nonstop.

Building Audit, s.r.o.

Zabýváme se přípravou, realizací a kontrolou staveb. Provádíme audity projektových dokumentací, rozpočtů a staveb. Pomáháme investorům s přípravou a realizací staveb. Poskytujeme nezávislé komplexní inženýrské a manažerské služby.

GEDOS NOVÝ JIČÍN stavební společnost a.s.

Nabízíme kompletní služby v oblasti stavebnictví. Provádíme průmyslovou výstavbu, občanské, bytové stavby, stavby rodinných domků. Součástí poskytovaných služeb jsou i opravy, rekonstrukce, elektroinstalace, malířské a natěračské práce, montáže sádrokartonu a podhledů, venkovní úpravy aj. Pro více informací navštivte naše webové stránky.