• Detail firmy

Radek Gaži

Základní popis

Provádím veškeré stavební práce dále pak demolice, vyklízecí práce, malířské a úklidové práce, údržba zahrad, zateplení, rekonstrukce střech, ruční výkopové práce, oplocení, zámková dlažba atd… za příznivé ceny.

Adresa

Prostřední 40
400 01 Předlice

Okres: Ústí nad Labem
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  74800710
DIČ:  74800710

Výrobky, činnosti

demolice

Kontaktní údaje

E-mail: qradekw@seznam.cz

Kontaktní osoba

Radek Gaži - Majitel

Mobil: +420 606 970 817
E-mail: qradekw@seznam.cz
Další firmy v oboru

Petr Sobotka

Naše společnost zajišťuje jeřábové práce s obsluhou. Provádíme zemní a výkopové práce, věnujeme se rovněž sanacím. Součástí poskytovaných služeb je i autodoprava Tatra sklápěčem T 815 83.

Ing. Karel Kolský - STAVBY

Specializujeme se na stavební práce. Provádíme zateplování fasád, stavby a údržbu rodinných domů, stavby dřevostaveb, montáže a opravy střech, rekonstrukce domů a bytů a v neposlední řadě ruční výkopové práce. Všechny tyto služby vykonáváme v oblasti Ústí nad Labem.

TRANS-KOP Agnieszka Stradomska

Společnost Trans-Kop byla založena v roce 2005 v Sandomierz. Pouze s jedním traktorbagr byla omezena činnost společnosti. V průběhu let a každého zákazníka s našimi službami spokojeni, společnost rozšířila v mnoha ohledech. V současné době je naše flotila se skládá z nákladní automobily, bagry, nakladače, bagry aktiv. Existuje vysoká zážitek.