• Detail firmy

Gaxy, s.r.o.

Základní popis

Stavební a investiční činnost ve výstavbě, provádění rozpočtů staveb, zajišťování stavebních dozorů, provádění výběrových řízení, provádění staveb na klíč.

Adresa

Turnovského 497/2
100 00 Praha 10 - Strašnice

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24714798
DIČ:  CZ24714798

Výrobky, činnosti

Stavby - rozpočtování staveb - inženýrská činnost

-stavby občanské vybavenosti a polyfunkční objekty -investiční činnost Provádění rozpočtů, zajišťování stavebních dozorů.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 734 260 238
Mobil: +420 721 635 189
E-mail: gaxymanagement@email.cz
E-mail: doxymanager@email.cz

Kontaktní osoba

Jáchym Petr

Mobil: +420 721 635 189
E-mail: doxymanager@email.cz
E-mail: gaxymanagement@email.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

SAŠ GLASS s.r.o.

Nabízíme provedení veškerých sklenářských prací - řezání skel a zrcadel, zasklívání oken, dveří a výloh. Zajišťujeme realizaci celoskleněných schodišť, výloh z izolačních dvojskel, balkónová zábradlí nebo výrobu skleněných kuchyňských obkladů. Dodáváme také bezpečnostní skla - protipožární, pochozí i neprůstřelná. Provozujeme sklenářství v Praze 5 - Košířích a v Rudné.

DOMINO - promont, spol. s r.o.

Nabízíme kompletní stavební práce na klíč. Realizujeme novostavby, rekonstrukce obytných i komerčních prostor, stropy z železobetonových panelů, rekonstrukce historických objektů, vybudování přípojek, renovace plochých i šikmých střech. Dodáváme stavebnicové systémy pro dřevostavby, obvodová zdiva, šikmé i ploché střešní krytiny, asfaltové hydroizolační pásy, provětrávané fasády a mnoho dalšího.

Vllnna, s.r.o.

Architektonická kancelář Vllna se zaměřujeme na vypracování architektonických studií a projektové dokumentace, realizaci interiérů na klíč, přestavby rodinných domů a návrhy pasivních domů. Dodáváme dřevěné zahradní altány a venkovní zahradní sauny kompletně na klíč. Rovněž zajistíme montáž zahradních altánů a saun. Naší specializací jsou domy se stromy s důrazem na zdravé bydlení.