• Detail firmy

Gaudia proti rakovině z.s.

Základní popis

Provoz sdružení poskytující psychosociální služby onkologicky a jinak vážně nemocným pacientům a jejich blízkým. Nabízíme poradenství a masáže.

Adresa

Jeseniova 1164/47
130 00 Praha 3 - Žižkov

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26641135

Výrobky, činnosti

Poradenství

Kontaktní údaje

Telefon: +420 242 487 327
Mobil: +420 773 993 036
E-mail: info@gaudiaprotirakovine.cz
WWW: gaudiaprotirakovine.cz

Kontaktní osoba

MUDr. Olga Kunertová - Předseda správní rady

Mgr. Věra Dufková - Člen správní rady

Mgr. Tereza Janačíková Nováková - Člen správní rady

Další firmy v oboru

AURUM AESTHETIC CLINIC s.r.o.

Jsme klinika plastické a estetické medicíny. Poskytujeme služby v oblasti masáží, kosmetiky, vizážistiky, psychoterapie a výživy. U nás máte možnost získat mladší vzhled a krásu, poradíme Vám jak se líčit, jak oblékat a jak pečovat o své tělo, aby Vaše postava nejevila známky stárnutí. Kompletní seznam zákroků, které provádíme, naleznete na našich www stránkách. Těšíme se na Vaši návštěvu!

EKOVUK MEDI, s.r.o.

Dodáváme přístroje pro lymfatickou masáž zn. Pneuven pro domácí i komerční použití. Jsme výrobcem a zajišťujeme i následný prodej, zaškolení do obsluhy a servis. Přístroje najdou své uplatnění zejména ve zdravotnictví, wellness a kosmetice.

KP clinic - moderně ke zdraví a kráse

Jsme poradenské centrum zabývající se holistickým přístupem k lidskému zdraví. Nabízíme analýzu kapky krve, odborné poradenství a zaměřujeme se na rovnováhu organismu, masáže nebo detoxikaci. Dbáme na individuální přístup. Máme zkušenosti s plazmovým generátorem a komplexní analýzou organismu.