• Detail firmy

Gaudete s.r.o.

Základní popis

Prodáváme kontaktní čočky. Nabízíme barevné a crazy čočky dioptrické i nedioptrické. Prodáváme jednodenní, čtrnáctidenní a měsíční čočky, torické, bifokální a multifokální dioptrické čočky. Nabízíme roztoky, oční kapky, pouzdra a příslušenství.

Adresa

Divišovská 2310/5
149 00 Praha 4 - Chodov

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24679925
DIČ:  CZ24679925
  • Maloobchod

Výrobky, činnosti

Torické, bifokální a multifokální kontaktní čočky.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 604 728 639
E-mail: info@top-cocky.cz
WWW: www.top-cocky.cz

Kontaktní osoba

Lenka Pacholíková - Jednatel

Pobočky

Ing. Petr Pacholík
Divišovská 5/2310
140 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika
Další firmy v oboru

PŘÍRODNÍ MEDICÍNA

Jsme výhradní dovozci do ČR lékařských zdravotních přístrojů SALIN – Domácí solná jeskyně, nepostradatelných pro léčbu: dýchacích cest, alergií, astma, bronchitidy, zánětů dutin, hrtanu aj. Povzbuzují imunitní systém. Dále světoznámé značky HOFIGAL, která je na trhu již od r. 1990 - doplňky stravy s netradičním spojením bylin, bio čaje, bylinné čaje, gemoderiváty, tinktury, esenciální oleje atd.

ALL System s.r.o.

Specializujeme se na prodej pulsmetrů - měřičů tepové frekvence. Dále prodáváme krokoměry, časomíry, stopky, osobní váhy, sportovní doplňky a příslušenství. Zajišťujeme rovněž autorizovaný servis pulsmetrů značky Polar, s působností po celé ČR. Navštivte náš e-shop nebo přijďte osobně do Korunovační ulice na Praze 7 a vyberete si z široké nabídky. V případě zájmu Vám s výběrem rádi poradíme.

Jiří Hlavatý

Prodáváme zdravotní matrace, postele, dřevěné rošty a doplňky pro zdravý spánek. Specializujeme se na výsuvné a výklopné postele, postele s úložným prostorem a sklápěcí postele. Vyrábíme postele na zakázku. Navštivte naše Studio zdravého spánku v Praze 4 kousek od metra Háje. Užijte si sladký spánek.