• Detail firmy

GATODE s. r. o.

Základní popis

Nabízíme služby patentové a známkové kanceláře. Poskytujeme informace o registraci a ceně ochranných známek a průmyslových vzorů v ČR a zahraničí.

Adresa

Vršovická 478/51
100 00 Praha 10 - Vršovice

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  04164393

Výrobky, činnosti

Patentová kancelář

Kontaktní údaje

Mobil: +420 775 012 755
E-mail: info@gatode.com
WWW: www.gatode.com

Kontaktní osoba

Ing. Mgr. Denisa Dudová - Jednatel

Další firmy v oboru

Milena Bildová - osobní kouč

Jako osobní kouč a konzultant pracuji již mnoho let a jsem zde pro každého, kdo se touží zlepšit, zvýšit své schopnosti, maximálně využít potenciál, který v něm dřímá. Život často může být mnohem méně stresující a vyčerpávající, než se nám zdá. Klíčem je najít a odstranit příčiny toho, co nás brzdí či trápí. Nehledě na to, zda je to v pracovní nebo osobní oblasti.

Qconex v.o.s.

Zaměřujeme se na služby v oblasti manažerského poradenství. Poskytujeme poradenství pro: zavedení systému jakosti, zavedení environmentálního systému řízení, zavedení systému řízení bezpečnostních rizik. Pořádáme školení a semináře.

FRENDS s.r.o.

Specializujeme se na reklamu a marketing. Věnujeme se kreativní grafické práci. Připravujeme strategii a plánujeme reklamní kampaň. Poskytujeme poradenství v oblasti reklamy a součástí naší nabídky jsou i produkční služby. Zpracujeme kvalitní a efektivní video a audio prezentace.