• Detail firmy

Gatner Elektromarket s.r.o.

Základní popis

Internetový obchod s širokou značek, doprava po celé ČR včetně bílé a zahradní techniky, splátkový prodej. Nabízíme LCD, plasmy, pračky, ledničky.

Adresa

Lipovská 325/17
790 01 Jeseník

Okres: Jeseník
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28585925
DIČ:  CZ28585925

Výrobky, činnosti

On-line prodej spotřební elektroniky a elektrotech

Kontaktní údaje

Telefon: +420 584 401 266
Telefon: +420 584 411 874
E-mail: info@elektromarket.cz
WWW: www.elektromarket.cz

Kontaktní osoba

Břetislav Gatner - Jednatel

Jiřina Křížová - Jednatel

Další firmy v oboru

ABAX servisní centrum s.r.o.

Zabýváme se profesionálním servisem IT zařízení. Provádíme servis notebooků a tabletů, servis smartphonů, iPhonů a iPadů, servis laserových tiskáren, instalace software a hardware, expresní servis počítačů a notebooků, odheslovaní operačního systému a BIOSu, záchranu a obnovu dat, renovaci tonerů a kartridží, diagnostiku závady počítače, servis kamer a mnoho dalšího.

Hurtownia Artykułów Elektrycznych PH ART-EL J. Kościuch i Wspólnicy - Spółka Jawna

Firma se zabývá prodejem elektrických zařízení. Dynamický rozvoj společnosti přispěl k vytvoření nových míst. Je charakterizována tím, integrity, pečlivost a přesnost. Výrobky mají stálý přísun. My m.in zákazníkům poradit při výběru lamp a senzorů. Budeme přizpůsobit naši nabídku na individuální potřeby potenciálního zákazníka. Zveme vás ke spolupráci s námi!

Spectro Color Roman Braczkowski

Společnost Spectro Color spolupracuje s řadou významných institucí v naší zemi. Jen zmínit řadu výzkumných projektů financovaných výzkum vědeckého výboru. Po mnoho let, společnost je nejen výrobce těchto zařízení, ale také se šíří velmi užitečných znalostí v oblasti fotometrie a kolorimetrie.