• Detail firmy

Gates Hydraulics s.r.o.

Základní popis

Poskytování nejlepších řešení v oblasti hydraulických hadic, koncovek a kompletních montážních celků. Společnost zabývající se výrobou a distribucí hnacích řemenů, hydraulických systémů a komponentů pro automobilový průmysl.

Adresa

Dětmarovická 409/1
733 01 Karviná - Hranice

Okres: Karviná
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26866439
DIČ:  CZ26866439
Rok založení:  2005
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Produkty

- hadice - hydraulických a průmyslových hadic pro různé aplikace (např. stavební a zemědělské stroje, automobilový průmysl, atd...).

Kontaktní údaje

Telefon: +420 597 467 622

Kontaktní osoba

Pierre Souletie - Jednatel

William Patrick Allen - Jednatel

Další firmy v oboru

AK 1324 s.r.o.

Jsme velkoobchod a maloobchod s nerezovým hutním materiálem. Provádíme výpalky plazmou až do tloušťky 100 mm. Nabízíme nerezové plechy, trubky, kulatiny, jekly, profily. Kovoobrábění menších a středních podsestav na WD 160, WD 130, W9.

DAVID LINDOVSKÝ METAL

Jsme firma zabývající se prodejem spojovacího materiálu, a to formou velkoobchodní a maloobchodní. Nabízíme celý sortiment dle norem ve všech pevnostních třídách a povrchových úpravách. Dodáváme kotevní techniku, brusivo, železářské zboží, vruty, závitové tyče, vrtáky do kovu, šroubováky, maticové a nástrčkové klíče, kladívka, měřidla, hřebíky a další. Více informací na internetových stránkách.

Shape Steel a.s.

Poskytujeme služby v oblasti zpracování a prodeje hutního materiálu dle přání zákazníka. Zaměřujeme se na prodej ocelových plechů, výrobu tvarových výpalků, ultrazvukové zkoušky plechů i zkoušky mechanických hodnot. Nabízíme základní strojírenské operace: svařování, dělení, řezání, soustružení a frézování hutního materiálu.