• Detail firmy

GASTROZONE, spol. s r.o.

Základní popis

Dodáváme gastro vybavení pro restaurace, pizzerie, školy, penziony, hotely, cukrárny. Provozujeme e-shop pro koncové zákazníky. Nabízíme více než 6000 výrobků od 120 výrobců z celé Evropy - nádobí, porcelán, sklo, hrnce, potřeby pro pečení další.

Adresa

Konečného 2278/13
615 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  29181747

Výrobky, činnosti

Gastro vybavení

Kontaktní údaje

Mobil: +420 606 175 753
E-mail: obchod@gastrozone.cz
WWW: www.gastrozone.cz

Kontaktní osoba

Jan Brabec - Jednatel

Mobil: +420 776 075 909
Další firmy v oboru

PENERINI s.r.o.

Jsme brněnská rodinná pražírna kávy. Zaměřujeme se pouze na 100% arabiky. Naší kávou zásobujeme kavárny, restaurace, kanceláře i domácnosti. Prodáváme kávovary včetně příslušenství, mlýnky na kávu, šálky a skleničky a další zboží potřebné pro přípravu kávy. Pořádáme rovněž kurzy a různá školení o kávě.

FOODEX s.r.o.

Nabízíme prodej kávovarů, nápojových i svačinových automatů. Dodáváme jídelní automaty, nápojové automaty, kapslové kávovary, kávovary na espresso apod. Poskytujeme pronájem kávovarů, kompletní nápojový catering, opravy a servis automatů a kávovarů, baristická školení. Soustředíme se zejména na Jižní Moravu, Zlínský kraj a Vysočinu.

Pasta Impianti s.r.o.

Specializujeme se prodej strojů a zařízení na výrobu těstovin a gnocchi vhodných do restaurací, hotelů, jídelen, pekáren a obchodních řetězců. Nabízíme stroje na dlouhé a krátké těstoviny, stroje na válcované těstoviny, stroje na plněné těstoviny, stroje na bramborové gnocchi apod. Zajišťujeme prodej semoliny pro výrobu těstovin a sušené bramborové kaše pro výrobu gnocchi.