• Detail firmy

Gastroservis K+K s.r.o.

Základní popis

Prodej veškerého zařízení pro velkokuchyně. Kompletní vybavování velkokuchyňských provozů.

Adresa

Příchovice 233
334 01 Příchovice

Okres: Plzeň-jih
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25209116
DIČ:  CZ25209116

Výrobky, činnosti

Gastronomická technika

Kontaktní údaje

Telefon: +420 377 981 245
Mobil: +420 602 470 075
E-mail: info@gastroservis-kk.cz
WWW: www.gastroservis-kk.cz

Kontaktní osoba

Stanislav Kořenský - Jednatel

Další firmy v oboru

DOMO - ELEKTRO, s.r.o.

Firma DOMO-elektro s.r.o. je oficiálním zastoupením Belgické značky spotřebičů DOMO pro Českou republiku. Dlouhodobě se věnujeme hlavně prodeji malých domácích elektrospotřebičů jako jsou domácí pekárny, mikrovlnné trouby, mixéry, váhy, vysavače, žehličky, fritézy a další. Disponujeme vlastním servisním zázemím a širokou nabídkou náhradních dílů a příslušenství.

POOR - TRADE, v.o.s.

Specializujeme se na dodávky stavebního a nábytkového kování či prodej domácích a zahradních potřeb. V našem sortimentu naleznete stavební kování, stavební závěsy, nábytkové kování, kuchyňské sady a soupravy nožů, zahradní potřeby, kuchyňské náčiní, nábytkové knopky a výsuvy, protiplechy, stavební bezpečnostní kování, kování pro tesaře, nářadí do lesa, nářadí na sníh, nábytkové úchytky apod.

TK OBALY s.r.o.

Zabýváme se velkoobchodním a maloobchodním prodejem obalových materiálů z plastu i papíru (tašky, sáčky, fólie, obaly). Dodáváme různé rozměry, i na zakázku. V nabídce máme rovněž kancelářské potřeby, hygienické potřeby a sanitární doplňky. Kompletní sortiment naleznete na našich internetových stránkách.