• Detail firmy

GASTRONOMIK KV s.r.o.

Základní popis

Komplexní služby pro profesionální gastronomické provozy - dodávka technologie, projektová činnost, záruční i pozáruční servis.

Adresa

Vítězná 306
360 09 Karlovy Vary

Okres: Karlovy Vary
Kraj: Karlovarský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29099528
DIČ:  CZ29099528

Výrobky, činnosti

Zařízení pro gastronomii

Komplexní služby pro profesionální gastronomické provozy - dodávka technologie, projektová činnost, záruční i pozáruční servis.

Kontaktní údaje

E-mail: registrace@gastronomikkv.cz
WWW: www.gastronomikkv.cz

Kontaktní osoba

Radka Reichová - Jednatel

Mobil: +420 602 282 609
Mobil: +420 606 728 240
E-mail: registrace@gastronomikkv.cz
Další firmy v oboru

Gas Product Centrum Planá - Ing. Pavel Kovařík

Distribuujeme nápojové plyny, technické plyny, propan-butanové lahve a plyny pro pohon vysokozdvižných vozíků. Rozvoz 7 dní v týdnu. Zabýváme se výrobou nápojových plynů DrinkGAS.

KP Trading Brno, s.r.o.

Již 20 let se naše, v jádru rodinná firma, specializuje na dovoz a distribuci nápojových specialit nejvyšší kvality z různých částí světa. Dnes zastupujeme v České republice několik italských společností v roli výhradního dovozce a reprezentujeme výrobce z Kanady, Anglie a Cejlonu. Nabízíme jedinečné zboží, zařízení pro jeho přípravu, kompletní servis a především individuální přístup.

MY GASTRO s.r.o.

Specializujeme se na dovoz italské kávy, čokolády a jiných horkých i ledových nápojů špičkové kvality. Nabízíme kvalitní italskou zrnkovou kávu, zrnkovou jednodruhovou kávu, italskou mletou kávu, teplé a studené sypané čaje, teplé a studené porcované čaje, horkou belgickou čokoládu, ledové jogurtové nápoje, kvalitní kakao, nejrůznější kávovary a profesionální drink mixery.