• Detail firmy

GASTROMARTIN, spol. s r.o.

Základní popis

Prodáváme a projektujeme gastrozařízení, gastronomické vybavení restaurací, hotelů, kaváren, barů, pizzerií, varnou profesionální technologii, chladicí vitríny, pulty a boxy, chladicí a mrazicí skříně. Poskytujeme záruční a pozáruční servis.

Adresa

Urxova 483/5
186 00 Praha 8 - Karlín

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  44797729

Výrobky, činnosti

Gastrozařízení

Prodej a projektce gastrozařízení, astronomické vybavení restaurací, hotelů, kaváren, barů, pizzerií, varnou profesionální technologii, atd.

Kontaktní údaje

E-mail: info@gastromartin.com

Kontaktní osoba

Miroslava Střelcová - Jednatel

Telefon: +420 224 817 337
E-mail: info@gastromartin.com
WWW: www.gastromartin.com
Další firmy v oboru

BFK, spol. s r.o.

Zabýváme se zakázkovou výrobou automatických strojů. Dodáváme etiketovací stroje, zavírací stroje, plnící a adjustační linky, balící stroje, destohovací a stohovací stroje, vyfukovací stroje, vkládací stroje, plnící linky sypkých materiálů apod.

TESUR - technologické linky, sušení a regulace s.r.o.

Naše společnost se zabývá vývojem a výrobou technologických linek, sušáren a průmyslových vlhkoměrů. Objednejte si u nás sušárnu na míru a my Vám ji dopravíme až na určenou adresu.

Švarc a P.PRAHA, spol. s r.o.

Specializujeme se na prodej a servis zařízení pro gastronomii. Dodáváme profesionální konvektomaty, zařízení na šoková chlazení, výrobníky ledu pro gastronomii, profesionální varnou techniku, elektrické a plynové fritézy, bezdotykové vodovodní baterie, myčky pro gastronomické provozy, gastronomické chladící vitríny a mnoho dalšího.