• Detail firmy

Stanislav Konvalina - Sinclair

Základní popis

GastroLab - gastrotechnologie - gastrochemie - projekty kuchyní - servis kuch.zařízení - výroba nerezového vybavení

Adresa

Květinářská 2
602 00 Brno - Veveří

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  71981781
DIČ:  CZ7402094733

Výrobky, činnosti

gastrotechnologie

-konvektomaty -sporáky -myčky nádobí -vodní a ob.fritézy -grily -výrobníky ledu -šokery -lednice a mrazáky -nerezové zařízení -chladící pulty

Kontaktní údaje

E-mail: gastrochemie@email.cz

Kontaktní osoba

Stanislav Konvalina - Majitel

Telefon: +420 737 070 027
E-mail: gastrochemie@email.cz
Další firmy v oboru

Pasta Impianti s.r.o.

Specializujeme se prodej strojů a zařízení na výrobu těstovin a gnocchi vhodných do restaurací, hotelů, jídelen, pekáren a obchodních řetězců. Nabízíme stroje na dlouhé a krátké těstoviny, stroje na válcované těstoviny, stroje na plněné těstoviny, stroje na bramborové gnocchi apod. Zajišťujeme prodej semoliny pro výrobu těstovin a sušené bramborové kaše pro výrobu gnocchi.

PENERINI s.r.o.

Jsme brněnská rodinná pražírna kávy. Zaměřujeme se pouze na 100% arabiky. Naší kávou zásobujeme kavárny, restaurace, kanceláře i domácnosti. Prodáváme kávovary včetně příslušenství, mlýnky na kávu, šálky a skleničky a další zboží potřebné pro přípravu kávy. Pořádáme rovněž kurzy a různá školení o kávě.

istG, spol. s r.o.

Zabýváme se kompletním prodejem výrobků pro domácnost a zahradu. Nabízíme širokou škálu zboží do kuchyně, úklidových potřeb, drobných elektrospotřebičů, do koupelny i do dílny. Vybrat si můžete i z výprodeje a akční nabídky. Snažíme se zákazníkům poskytnout ty nejlepší vychytávky a potřeby té nejvyšší kvality za bezkonkurenční ceny.