• Detail firmy

GASTRO Fanta, s.r.o.

Základní popis

GASTRO Fanta-závodní stravování Pro vaše zaměstnance zajistíme stravování formou vaření a výdeje u Vás nebo dovozem teplých a chlazených jídel z naší vývařovny. Jídla rozvážíme na Roudnicku, Mělnicku, Litoměřicku a v Praze. Na trhu jsme od r. 1991

Adresa

Podřipská 18
411 85 Horní Beřkovice

Okres: Litoměřice
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25713213
DIČ:  CZ25713213

Výrobky, činnosti

GASTRO Fanta-závodní stravování

Pro vaše zaměstnance zajistíme stravování formou vaření a výdeje u Vás nebo dovozem teplých a chlazených jídel z naší vývařovny.

Kontaktní údaje

Fax: +420 416 873 051
E-mail: zdenek.fanta@seznam.cz
WWW: gastrofanta.cz

Kontaktní osoba

Zdeněk Fanta - Jednatel

Telefon: 602 471 870
E-mail: zdenek.fanta@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

PETITA spol. s r.o.

Naše společnost zajišťuje přípravu a rozvoz jídel. Pro zákazníky nabízíme služby veřejné jídelny v Teplicích, ul. Kollárova 11, v budově Báňských projektů a ČSOB, a to ve všední dny od 11.00 - 13.00 hod. Za příplatek si můžete v rámci rozvozu objednat navíc zeleninové saláty, moučníky či dvojitou gramáž masa. Nabídku a ceník naleznete na našich www. Poskytujeme rovněž kompletní cateringový servis.

MKR GROUP - eu, s.r.o.

Společnost provozuje unikátní projekt Mobilbar. Jedná se o jedinečné luxusní mobilní zázemí pro váš EVENT, VIP, ROADSHOW, PROMOTION, PARTY, FIREMNÍ VEČÍREK, SVATBU atd. Díky své konstrukci a technologii je využitelný po celý rok a v jakémkoli počasí.

Bay s.r.o.

Prodej chorvatských ryb: sardinky, makrely, ančovičky, tuňák, treska, parmice, ďas, žralok, vlk, pražma.