• Detail firmy

Gastro-Bar Systems, s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se návrhy, výrobou, instalací i následnou údržbou výčepních technologií a ostatních gastro zařízení a věcí s tím spojených.

Adresa

Michnova 1623/5
149 00 Praha 4 - Chodov

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24203076
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

výčepní technologie

Kontaktní údaje

E-mail: info@gastrobarsystems.cz
WWW: www.gastrobarsystems.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Kubíček - Jednatel

Ladislav Horák - Jednatel

Mobil: +420 737 208 394
Další firmy v oboru

VIN Design s.r.o.

Zaměřujeme se na prodej nábytku do restaurací, kaváren, jídelen, hotelů, kanceláří, konfečních místností, čekáren nebo i do domácností. Nabízíme široký sortiment kvalitního nábytku od prověřených výrobců.

Švarc a P.PRAHA, spol. s r.o.

Specializujeme se na prodej a servis zařízení pro gastronomii. Dodáváme profesionální konvektomaty, zařízení na šoková chlazení, výrobníky ledu pro gastronomii, profesionální varnou techniku, elektrické a plynové fritézy, bezdotykové vodovodní baterie, myčky pro gastronomické provozy, gastronomické chladící vitríny a mnoho dalšího.

MY GASTRO s.r.o.

Specializujeme se na dovoz italské kávy, čokolády a jiných horkých i ledových nápojů špičkové kvality. Nabízíme kvalitní italskou zrnkovou kávu, zrnkovou jednodruhovou kávu, italskou mletou kávu, teplé a studené sypané čaje, teplé a studené porcované čaje, horkou belgickou čokoládu, ledové jogurtové nápoje, kvalitní kakao, nejrůznější kávovary a profesionální drink mixery.