• Detail firmy

GASPE, spol. s r.o.

Základní popis

Nabízíme lití pěnobetonu, lehčeného betonu, montáže plochých střech a tepelnou či zvukovou izolaci. Montujeme samonivelační podlahy.

Adresa

Pompova 4
617 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  47905361

Výrobky, činnosti

Pěnový beton

Kontaktní údaje

Telefon: +420 545 234 235
Mobil: +420 602 528 945
E-mail: gaspe.brno@worldonline.cz
WWW: www.almara.cz/gaspe

Kontaktní osoba

Pavel Klimeš - Jednatel

Mobil: +420 602 528 945

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Ing. Jiří KOTAČA - Želex

Zabýváme se prodejem speciálních materiálů a materiálů pro železobetonové konstrukce, stavební chemie, materiálem pro kotvení zdiva, výztuže zdiva, plastových a ocelových distančních prvků. Nabízíme nanotechnologie pro betony.

ThermoLUX a.s. - polykarbonátové a plastové desky

Jsme dodavatelem polykarbonátů, plexiskla, PVC desek a ostatních plastů prvotřídní kvality. Zajišťujeme stavební materiály pro prosklení, zastřešení, interiérové příčky, podhledy, protihlukové stěny, světelnou reklamu, sítotisk, digitální tisk, displeje, bannery, světelná označení, výstavní a prodejní systémy apod. Nabízíme také nejrůznější služby v oblasti úpravy plastových materiálů.

STYL 2000 s.r.o.

Naše společnost již více než 25 let zajišťuje dodávky a instalace zavěšených provětrávaných fasádních plášťů a dodávky obkladů a dlažeb. Nabízíme široký sortiment stavební keramiky, obkladů, dlažeb (včetně slepeckých dlažeb), mozaiky a výrobků z gumového recyklátu. Pro kompletní nabídku navštivte náš e-shop a vyberte si, co potřebujete. Těšíme se na Vaši návštěvu.