• Detail firmy

Garent, s.r.o.

Základní popis

Pronájem pracovních plošin nůžkových aku 8 - 15 m,nůžkových diesel 12 - 18 m ,kloubových dieselových 16 - 25 m a pojízdného lešení Layher o šířce 0,75 a 1,5 m a výšce 3,5 - 8,6 m. Působnost ČR a SR. Stanoviště Lety u Dobřichovic. www.garent.cz

Adresa

Krátká 1069*
252 29 Dobřichovice

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28222547

Výrobky, činnosti

Pronajímáme samohybné nůžkové i kloubové plošiny a

Pronajímáme samohybné nůžkové i kloubové plošiny aku, diesel a přívěsné plošiny. Dále nabízíme pronájem hliníkových lešenových věží s pracovní výškou

Kontaktní údaje

E-mail: zdenek@garent.cz
E-mail: garent@garent.cz
WWW: www.garent.cz

Kontaktní osoba

Zdeněk Žitko - Jednatel

Mobil: 739 678 844
E-mail: zdenek@garent.cz
Další firmy v oboru

FASTRA s.r.o.

Na základě požadavků vyplývajících z certifikace a registrace organizací v plynárenství nabízíme jako službu balonovací a navrtávací práce. Dodáváme uzavírací balony, komponenty pro potrubní systémy, protipožární armatury, elektrotvarovky pro potrubí z PE, zařízení pro navrtávání potrubí, zařízení pro uzavírání potrubí a mnoho dalšího.

ROCKTECH, s.r.o.

Rocktech, s.r.o. je společnost, která se od r. 1993 zabývá dodávkami strojů, nástrojů a zařízení pro vrtání a dobývání hornin, pro vrtací práce v pozemním i podzemním stavebnictví, jakož i techniky pro řadu souvisejících činnosti.

HÁJEK TOMÁŠ

Provádíme komplexní stavební práce. Nabízíme zajištění výstavby rodinných domů, renovace, rekonstrukce, malířské práce, sádrokartonářské práce, zateplování fasád, realizaci obkladů a dlažeb a mnoho dalšího.