• Detail firmy

Garedi s.r.o.

Základní popis

Výstavba a rekonstrukce rodinných domů, rekonstrukce průmyslových objektů a bytových jader, zateplování obvodových pláštů budov, fasády, půdní vestavby, sádrokartonové konstrukce, izolace spodních staveb proti vodě, zpracování rozpočtů staveb.

Adresa

Loučná nad Desnou 75
788 11 Loučná nad Desnou

Okres: Šumperk
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25892673
DIČ:  CZ25892673
  • Služby

Výrobky, činnosti

Výstavba rodinných domů

Kontaktní údaje

Telefon: +420 583 211 550
Fax: +420 583 211 550
WWW: www.garedi.sumpersko.com

Kontaktní osoba

Zdeněk Jelínek

Mobil: +420 602 766 097
E-mail: garedi@cbox.cz
Další firmy v oboru

SEFRAN s.r.o.

Prodej střešních krytin a doplňků, okapových systémů, střešních latí, desek na záklop, fasádních desek (CETRIS, OSB, CEMBONIT), střešních oken aj. Výroba klempířských prvků, lemování, lišty, úžlabí aj. Doprava a rozvoz zboží, zpracování cenových nabídek.

MORAVSKÁ VÝROBNÍ a.s.

Hlavním zaměřením naší společnosti je výroba samonivelačních potěrů. Realizujeme lité, průmyslové a epoxidové podlahy a sádrové omítky. Zajišťujeme rovněž pronájem stavební mechanizace a lešení. V neposlední řadě se věnujeme developerské činnosti.

KORN s.r.o.

Firma zajišťuje prodej speciálních stavebních prvků pro železobetonové stavby, příslušenství pro bednění a jednorázové kruhové bednění, těsnících systémů do pracovních a dilatačních spár a pronájem, prodej lešení včetně lešenářských prací. Našimi zákazníky jsou zejména firmy specializující se na železobetonové konstrukce, firmy dodávající betonářskou ocel včetně zpracování a ukládky.