• Detail firmy

GAMAT CZ, a.s.

Základní popis

Jsme výrobcem lokálních plynových topidel, konvekčních kamen. Dodáváme plynové průtokové ohřívače.

Adresa

Pražská 810/16
102 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27420574

Výrobky, činnosti

Lokální topidla

Kontaktní údaje

Fax: +420 281 017 365
E-mail: info@gamat.cz
WWW: www.gamat.cz

Kontaktní osoba

Barbora Kutíková - Předseda představenstva

Mobil: +420 725 240 660

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

CZ Teplo s.r.o.

Zabýváme se realizacemi a rekonstrukcemi topných systémů a tepelných zdrojů. Kompletně realizujeme kotelny a zajišťujeme montáže ústředního topení. Vyrábíme výměníkové stanice, směšovací stanice, potrubní rozvody, tepelná čerpadla a příslušenství.

IVS - SLÁMA

Zabýváme se prodejem a výrobou elektrického podlahového a stropního vytápění včetně kompletního servisu. V naší nabídce naleznete elektrické podlahové vytápění, sálavé elektrické vytápění, přímotopné konvektory, vyhřívání okapů, vjezdů a ramp, podlahové topné fólie, elektrické ohřívače vody, topné okruhy a rohože, dynamická akumulační kamna a mnoho dalšího.

P.V. Service, spol. s r.o.

Zabýváme se dodávkou gastronomického zařízení pro profesionální provozy. Nabízíme varnou techniku, chladicí a mrazící techniku, nerezový gastro nábytek, zařízení pro přepravu jídel, gastronomické konvektomaty, tepelné gastro vitríny a udírny, gastronomické váhy apod. Navrhujeme a realizujeme kompletní stravovací provozy na zakázku. Zajišťujeme záruční i pozáruční servis gastronomických zařízení.