• Detail firmy

Galvanovna Omega s.r.o.

Základní popis

Povrchové úpravy kovů. Provádění konečné povrchové úpravy galvanickým pokovováním ocelových dílů a legovaných ocelí a komponentů.

Adresa

Kolbenova 305/40
190 00 Praha 9

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25783017

Výrobky, činnosti

Povrchové úpravy kovů

Provádění konečné povrchové úpravy galvanickým pokovováním ocelových dílů a legovaných ocelí a komponentů.

Kontaktní údaje

E-mail: +420602748528
E-mail: info@galvanovnaomega.cz
E-mail: galvanovnaomega@volny.cz

Kontaktní osoba

Pavel Suchý - Jednatel

Telefon: +420 266 036 291
Mobil: +420 602 724 056
E-mail: galvanovnaomega@volny.cz
WWW: galvanovnaomega.o1.cz

David Friblík - Ředitel

Další firmy v oboru

FOERSTER-TECOM , s r.o.

Dodáváme přístroje a zařízení na nedestruktivní kontrolu kovových materálů na povrchové a vnitřní vady, na kontrolu tepelného zpracování, na měření magnetických polí a na měření elektrické vodivosti. Dále nabízíme liniové lasery, laserové projektory a laserové měřicí systémy. Dodáváme výhradně výrobky renomovaných německých výrobců FOERSTER, KARL DEUTSCH a LAP.

Michal Jurčo Kovovýroba - Zámečnictví

Zabýváme se zakázkovou kovovýrobou. Vyrábíme vrata posuvná, dvoukřídlá, vrátka, mříže pevné, otvírací. Opravy branek, zábradlí, plotové díly. Stojany na kola, menší konstrukce. Zajišťujeme výměnu zámků, vložek, montáže bezpečnostního kování na vchodové dveře. Provádíme povrchové úpravy materiálu. Více informací o poskytovaných službách včetně referencí naleznete na našich webových stránkách.

Zámečnictví TOČIMON s.r.o.

Specializujeme se na zámečnickou výrobu, laserové pálení, stavební zámečnictví a nejrůznější stavební práce včetně zemních a terénních úprav. Zhotovujeme a dodáváme skleněné a kovové konstrukce, ploty a výplně plotů, zábradlí, venkovní a interiérová schodiště, kovový a nerezový nábytek, zděné ploty, dřevěné pergoly, zámkovou dlažbu a mnoho dalšího. Zajišťujeme komplexní správu a údržbu budov.