• Detail firmy

Galvanika Šternberk, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme povrchové úpravy prováděné na závěsech chromování, niklování, saténové chromování a niklování, mědění a černění.

Adresa

Nádražní 1617/1
785 01 Šternberk

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27800890

Výrobky, činnosti

Nabízíme povrchové úpravy kovů

Nabízíme povrchové úpravy prováděné na závěsech chromování, niklování, saténové chromování a niklování, mědění a černění.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 585 090 296
Mobil: +420 723 514 622
E-mail: info@povrchove-upravy.cz
WWW: www.povrchove-upravy.cz/

Kontaktní osoba

Ing. Petr Janů - Jednatel

Mobil: 777 251 536
Další firmy v oboru

LAKOVNA JAKUB s.r.o.

Naše společnost se zabývá již od roku 2002 práškovým lakováním. Práškové lakování je moderní a ekologickou metodou úpravy kovů. Práškové lakování lze uplatnit ve všech odvětvích kovovýroby. Aplikace možná i v interiéru, ne pouze v exteriéru.

Solid Brno, s.r.o.

Zabýváme se zakázkovou strojírenskou výrobou. Specializujeme se na CNC soustružení a frézování, jako doplňkové služby provádíme rovněž radiální nýtování, dělení materiálu, měření na souřadnicovém měřícím přístroji Mitutoyo Crysta Apex S574, drobnou montáž a v kooperaci také tepelné a povrchové úpravy. Disponujeme 15 CNC stroji: 9 soustruhů, 5 frézek, 1 pila. Reference naleznete na stránkách firmy.

Rostislav Luža - Zámečnictví

Služby firmám formou výroby polotovarů i kompletních celků. Specializujeme se na CNC obrábění a CNC zpracování plechů, svařování dílů, navařování šroubů a matic, závitování a zahlubování otvorů. Provádíme kompletaci zakázek.