• Detail firmy

Gallery GROUP, a.s.

Základní popis

Reklamní agentura - full service, marketingová a poradenská společnost, organizační poradenství - podnik, lidské zdroje, struktura řízení, investiční ekonomické poradenství

Adresa

Jirčanská 361/19
141 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  00174513

Výrobky, činnosti

Reklamní agentura

full service, marketingová a poradenská společnost, organizační poradenství - podnik, lidské zdroje, struktura řízení.

Kontaktní údaje

Mobil: 602 667 669
WWW: www.gallerygroup.cz

Kontaktní osoba

JUDr. Josef Burket . - Předseda představenstva

Olga Hasmanová .

Další firmy v oboru

ENTRE s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti marketingové komunikace firem a propagace jejich výrobků či služeb. Pomáháme firmám nalézt jejich vlastní styl. Zaměřujeme se na reklamní kampaně, firemní identitu, budování značky. Navrhujeme a tvoříme www stránky, vizitky, letáky, obálky, kalendáře, firemní periodika, reklamní předměty a mnoho dalšího. Naší doménou jsou výroční zprávy - věnujeme se jim téměř 25 let.

František Sůva

Zabýváme se komplexními službami v oblasti úklidu domácností a komerčních prostor. Zajišťujeme rovněž úklidy pro SVJ. Nabízíme pronájem strojů na čištění koberců. Poskytujeme rovněž poradenství v přestupkovém řízení. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Profi-kancelář Praha s.r.o.

Podporujeme vaše podnikání: pokud chcete založit s.r.o. nebo koupit ready-made firmu, ušetřit za kancelář pomocí virtuálního sídla, tzv. virtuální kanceláře nebo poradit s organizací, účetnictvím či marketingem, jsme zde pro vás.