• Detail firmy

GALERIE ROYALE, s.r.o.

Základní popis

Galerie Royale nabízí hostům komfortní a stylové ubytování v Karlíně v klidné a rodinné atmosféře s atraktivní polohou v centru hlavního města, v těsné blízkosti (100 m) stanice metra Křižíkova.

Adresa

Křižíkova 331/87
186 00 Praha 8

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28224736
DIČ:  CZ28224736
  • Služby

Výrobky, činnosti

Ubytování ve 21 komfortních pokojích v Praze 8.

Kontaktní údaje

Fax: +420 222 314 729
E-mail: info@galerieroyale.cz
WWW: www.galerieroyale.cz

Kontaktní osoba

Ing. Ivana Ptáčková - Ředitel

Telefon: +420 224 819 415
E-mail: info@galerieroyale.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ČERNÝ SLON s.r.o.

Hotel v centru města, poblíž Staroměstského náměstí, nabízí ubytování s celkovou kapacitou 35 osob a stravování pro hosty v restauraci, která se nachází v přízemí hotelu. Pro milovníky vína máme k dispozici vinárnu Bandol ve sklepních prostorách. Kromě ubytování zajišťujeme také výlety po Praze i mimo Prahu včetně dopravy a vstupenek, firemní večírky, rauty, svatební hostiny či rodinné oslavy.

Pension Edvin

Provozujeme rodinný penzion ve vilové čtvrti Prahy 4, blízko metra Budějovická. Pokoje v našem penzionu jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, TV a satelitem, připojení k Wi-Fi je zdarma, jakož i parkování. Nabízíme teplé snídaně formou bufetu, které jsou zahrnuty v ceně pokoje. Fotogalerii a ceník naleznete na našich webových stránkách. Neváhejte nás kontaktovat - rádi Vás ubytujeme!

Zdeněk Hradil

Poskytujeme ubytování a parkování v rodinném domě blízko letiště Václava Havla v Praze 6 - Ruzyni. Na oploceném a uzamčeném prostoru můžete parkovat i dlouhodobě, nejen během ubytování. Naše služby zahrnují rovněž nonstop transfer z i na letiště.