• Detail firmy

Galdo, s.r.o.

Základní popis

Výroba sklohliníkových konstrukcí - oken, dveří - výkladců - posuvných systémů - fasádních systémů - střešních konstrukcí - vnitřních prosklených příček - portálů pro automatické dveře - zimních zahrad

Adresa

Řeznická 228
256 01 Benešov u Prahy

Okres: Benešov
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27442349
DIČ:  CZ27442349

Výrobky, činnosti

Výroba sklohliníkových konstrukcí

Kontaktní údaje

Telefon: 317 729 989
E-mail: galdo@galdo.cz
WWW: www.galdo.cz

Kontaktní osoba

Jan Doležal - Jednatel

Mobil: 720 301 171
Další firmy v oboru

HFH STROJNÍ ŘEPÍN s.r.o.

Specializujeme se na zámečnickou výrobu. Vyrábíme ocelové konstrukce, kovové regály, zábradlí, rampy, balkony a jiné ocelové části budov. Provádíme děrování profilů a povrchové úpravy kovů, jako je zinkování a lakování komaxitem. Používané strojní vybavení naleznete na našich webových stránkách, kde jsou i reference realizovaných zakázek.

ČÁP FRANTIŠEK

Naše společnost provádí sklenářské práce, broušení skla, rámování obrazů a zrcadel, paspartování obrázků. Zajišťujeme zasklívání oken a zateplení oken metodou BET systém. Vyrábíme a opravujeme izolační dvojskla, prodáváme tabulové sklo. Věnujeme se rovněž prodeji skleniček, porcelánu a keramiky. Kompletní sortiment včetně fotogalerie naleznete na našich webových stránkách.

Jiří Dlouhý

Provádíme zámečnické a truhlářské práce. Vyrábíme vrata, zábradlí, schodiště, ploty, mříže, ocelové konstrukce, přístřešky či pergoly.