• Detail firmy

GALAXY Trade, s.r.o.

Základní popis

Dovážíme a distribuujeme ryby a plody moře. Specializujeme se zejména na lososové maso a prodáváme jemně uzeného lososa. Nabízíme také BIO lososa a BIO tygří krevety. Upřednostňujeme ryby z neprůmyslových výlovů. Poskytujeme rozvoz zboží.

Adresa

Koňská 199
739 61 Třinec

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25521195
DIČ:  CZ25521195
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Import

Výrobky, činnosti

Dovoz a distribuce uzeného lososa.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 731 573 765
E-mail: info@larsjakobsen.cz
WWW: www.larsjakobsen.cz

Kontaktní osoba

Kamil Haratek - Jednatel

Další firmy v oboru

Obchody Milota s.r.o.

Specializujeme se na přímý dovoz a prodej léčivých bylin, superpotravin a přírodních doplňků stravy. Dovážíme zelené doplňky stravy, léčivé byliny a rostliny, léčivá semínka a oleje, peruánské byliny a kapsle, přírodní rostlinné silice, včelí pyl, plody rakytníku, relaxační ušní svíce, polštáře s pohankovými slupkami, lněné výlisky, lněný olej panenský, Bio zelená mladá pšenice a mnoho dalšího.

IPROKOS spol. s r. o.

Zajišťujeme pohoštění pro oslavy, rauty, sportovní akce a jiné zajímavé události. Nabízíme teplou i studenou kuchyni nebo cukrářské výrobky vyrobené z kvalitních a čerstvých surovin.

Jolana Brabcová

Vyrábíme a prodáváme čerstvé těstoviny. V nabídce jsou těstoviny vaječné, bezvaječné a bramborové gnocchi. Vaječné těstoviny jsou v šesti různých šířkách a několik krátkých provedení včetně lasagní. Těstoviny jsou vyráběné ze semolinové mouky nejvyšší kvality, bez použití konzervantů a barviv, podle původních italských receptur a zkušeností.