• Detail firmy

GALATECH, s.r.o.

Základní popis

Výroba a prodej kontrolních, upínacích, svařovacích, montážních přípravků a kalibrů. Výroba konstrukcí.Používáme technologie a materiály pro svařování

Adresa

Husinecká 903/10
130 00 Praha 3 - Žižkov

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  02916398

Výrobky, činnosti

Výroba a prodej kontrolních, upínacích kalibrů.

Výroba a prodej kontrolních, upínacích, svařovacích, montážních přípravků a kalibrů. Výroba konstrukcí. Používáme technologie a materiály pro odporové svařování. Dále se zabýváme kalibry a měřidly na ozubení.

Kontaktní údaje

E-mail: info@galatech.cz
WWW: www.galatech.cz

Kontaktní osoba

JOSEF KVAPIL, DiS., - Jednatel

Mobil: +420 725 805 131
Další firmy v oboru

PPB services, s.r.o.

Hlavní činností společnosti je kovoobrábění a svařování hliníkových, ocelových a nerezových materiálů. Vyrábíme na míru stojany, regály a další nábytek do obchodních a kancelářských prostor. Dále se věnujeme výrobě kuchyňských linek a vestavěných skříní. Dodáváme kvalitní produkty za příznivé ceny. Spokojenost zákazníka je pro nás prioritou. Staňte se i Vy jedním z nich!

AvP Expert s.r.o.

Provádíme veškeré zemní a výkopové práce, terénní úpravy. Výkopy pro vodovodní, plynová a kanalizační potrubí, rýhy pro uložení elektrických kabelů. Zajišťujeme rekonstrukce bytů, domů a staveb. Zabýváme se svařováním TIG, černý nerez a CO.

Mužík a syn, s.r.o.

Specializujeme se na výrobu a montáž ocelových konstrukcí, výtahových šachet, jeřábových drah, vodních atrakcí a tobogánů, drobných zámečnických výrobků, zábradlí apod. Provádíme revitalizace panelových domů.