• Detail firmy

GALAS invest, s.r.o.

Základní popis

Provádíme montáž energeticky úsporných vytápění a tepelných čerpadel. Nabízíme rekonstrukce domů, bytů i historických budov včetně projekční činnosti.

Adresa

Na Kozačce 1103/5
120 00 Praha 2 - Vinohrady

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28207653

Výrobky, činnosti

Montáže energeticky úsporných vytápění

Montáže energeticky úsporných vytápění a tepelných čerpadel. Nabídka rekonstrukcí domů, bytů, historických budov od projektu po realizaci.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 608 749 558
Mobil: +420 776 285 634
E-mail: info@galasinvest.cz
WWW: www.galasinvest.cz

Kontaktní osoba

Otakar Ing.Galas - Jednatel

Mobil: +420 608 749 558
E-mail: info@galasinvest.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

EXPLEO s.r.o.

Nabízíme automatizované závlahové systémy - zajišťujeme dodávku i instalaci. Provádíme elektroinstalační práce všeho druhu. Zabýváme se realizací chytrých domů.

IVS - SLÁMA

Zabýváme se prodejem a výrobou elektrického podlahového a stropního vytápění včetně kompletního servisu. V naší nabídce naleznete elektrické podlahové vytápění, sálavé elektrické vytápění, přímotopné konvektory, vyhřívání okapů, vjezdů a ramp, podlahové topné fólie, elektrické ohřívače vody, topné okruhy a rohože, dynamická akumulační kamna a mnoho dalšího.

ZKM Praha s.r.o.

Specializujeme se na technické zařízení budov, vytápění, klimatizaci, vzduchotechniku, vodu, plyn, regulaci. Zajistíme projekci, dodávku, montáž a záruční i pozáruční servis. V nabídce máme tepelná čerpadla, solární kolektory, podlahové vytápění Rehau a další. Dodáme projektovou dokumentaci pro všechny stupně stavebního řízení.