• Detail firmy

Gagan Kumar Rana

Základní popis

Nabízíme čištění interiérů vozidel suchou a mokrou technikou, kompletní péči o interiér vozu včetně luxování, ošetření kožených sedadel.

Adresa

Jiráskova 15
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27691659
  • Služby

Výrobky, činnosti

Úklid a čištění

Kontaktní údaje

Telefon: +420 547 213 355
E-mail: info@mcarwash.eu
WWW: www.mcarwash.eu

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Věra Ondráčková

Úklidové služby s garancí kvality poskytujeme v Brně a okolí. Zajistíme úklid domácností, kanceláří, úklid po malířích. Uklidíme obchodní domy, hromadné dopravních prostředky, administrativní budovy včetně výrobních a logistických areálů a budeme udržovat zelené plochy jako je trávní nebo dřeviny. Neztrácejte čas s úklidem a přenechte ho nám. Kontaktujte nás s Vašimi požadavky.

Radomír Zvinger - LPG Autoservis

Specializujeme se na přestavby vozidel na LPG. Realizujeme servis LPG zařízení a revize LPG zařízení. Provádíme renovace autolaků u všech typů vozidel. Nabízíme uskladnění pneumatik, zimních i letních. Zabezpečujeme ruční mytí aut, interiérů, tepování sedaček a mnoho dalšího.

Rožek Miroslav - čištění, mytí a úklidy

Specializujeme se na profesionální hloubkové čištění koberců, křesel, židlí, sedacích souprav a dalších čalouněných povrchů extrakční metodou. Čistíme interiéry aut, podlahy, myjeme okna a výlohy a věnujeme se dalším úklidovým činnostem. Své služby nabízíme v Brně a přilehlém okolí.