• Detail firmy

Gadget Service s.r.o.

Základní popis

Výroba, instalace reklamních prvků, zastřešení - markýzy, pergoly, stany. Stolárna - výroba, doprava, montáž. Zakázky na míru i seriová produkce. Nábytek - vestavěné skříně, kuchyně, postele, schodiště atd., pergoly, zahradní nábytek a další.

Adresa

Kostelany nad Moravou 291
686 01 Kostelany nad Moravou

Okres: Uherské Hradiště
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28290909
DIČ:  CZ28290909
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Zakázky na míru i seriová produkce

Stolárna - výroba, doprava, montáž

Kontaktní údaje

Mobil: +420 775 755 565
E-mail: office@g-service.cz
WWW: www.g-service.cz

Kontaktní osoba

Jaromír Gregor - Jednatel

Další firmy v oboru

Michal LUKÁŠ

Specializujeme se na výrobu a montáž posuvných brán ručně i dálkové ovládaných včetně dodání komponentů. Dále se zabýváme zámečnictvím a svařováním, součástí našich služeb je i výroba kovového zábradlí a schodišť. Provádíme rovněž malířské a natěračské práce. Máte-li zájem o orientační cenovou nabídku, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám poradíme.

HESCO s.r.o.

Nákup a prodej hutních materiálů. Výroba kontejnerů, rámových i trubkových lešení a ocelových konstrukcí. Nabídka plechů, jeklů, trubek, plochá a čtvercová ocel, profily I, IPE, U, UPE, úhelníky, rohože, roxor.

OKENTĚS, spol. s r. o.

Dodáváme pro český a slovenský trh především těsnící prvky od 14 zahraničních renomovaných výrobců. Okenní a dveřní těsnění, bytové i průmyslové kartáče, padací prahy, kování, přechodové lišty jsou určeny pro výrobce, řemeslníky i řemeslné obchody. Od konce roku 2013 prodáváme rovněž elektronářadí METABO.