• Detail firmy

GADAS it consulting s.r.o.

Základní popis

Nabízíme poradenství v oblasti informačních technologií a informačních systémů. Řízení projektů implementací informačních systémů. Realizace bezpečnostních auditů ICT. Analýzy a zefektivnění informačních systémů. Software pro výrobce oken a dveří.

Adresa

Č. Drahlovského 2316/18
750 02 Přerov

Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28658426

Výrobky, činnosti

Poradenství v oblasti informačních technologií.

Kontaktní údaje

Telefon: 581 031 059
E-mail: info@gadas.cz
WWW: www.gadas.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Gadas - Jednatel

Mobil: 602 538 142
Další firmy v oboru

GNOME.CZ, s.r.o.

Naše společnost se zaměřuje na prodej a servis nejrůznější výpočetní a kancelářské techniky od světoznámých výrobců. Zajišťujeme správu a podporu počítačových sítí LAN/WLAN, outsourcing počítačových sítí, instalace hardwarových zařízení a softwaru, virtualizaci, hosting, zálohování, tvorbu uživatelského softwaru, dodávku EET – řešení pro Elektronickou evidenci tržeb, projektování sítí apod.

MM39 s.r.o.

Poskytuje zákazníkům cloudové řešení CRM systému, komplexního řešení pro kontrolling, reporting, agendu a docházku mobilních pracovníků a management produktového portfolia pro retailové společnosti - Trade Radar.

SB KOMPLET

Zaměřujeme se na vývoj a dodávku firemních informačních systémů a firemních modulů pro firmy, podnikatele i živnostníky. Nabízíme mzdové systémy, manažerské moduly, systémy skladového hospodářství, účetní moduly, firemní účetní moduly, systémy pro podnikatele, fakturační moduly apod. Zároveň poskytujeme pronájem konferenční místnosti či zasedací místnosti.