• Detail firmy

Gabriela Zetochová

Základní popis

Provozujeme pneuservis a nabízíme úklidové služby (úklidy domů, domácností, mytí oken, čištění koberců, úklidy po stavbě, vyklízení půd). Zajišťujeme

Adresa

Hanuše Jelínka 612
261 01 Zdaboř - Příbram V

Okres: Příbram
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  71357696

Výrobky, činnosti

Úklidové služby, pneuservis.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 607 768 178
E-mail: uklidzetochova@seznam.cz
WWW: www.uklid-pneuservis.cz

Kontaktní osoba

Gabriela Zetochová - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Jirsa s.r.o.

Provádíme klempířské, tesařské a pokrývačské práce. Kompletně realizujeme střechy včetně instalace střešních oken, okapů, hromosvodů, montujeme protisněhové zábrany. Nabízíme nátěry střech, stožárů či fasád. Rekonstruujeme interiéry a provádíme stavební práce. Renovujeme památkové objekty.

STS Uhlířské Janovice, s.r.o.

Zaměřujeme se na strojírenskou výrobu a veškeré strojírenské operace. Zajišťujeme CNC dělení materiálu, tvarové řezání plechů, CNC obrábění, lisování, ohýbání trubek, svařování a také povrchové úpravy lakování a tryskání. Rovněž se věnujeme prodeji pneumatik pro osobní i dodávková vozidla. Poskytujeme služby pneuservisu, plnění a čištění klimatizace a provádění ochrany pneumatik proti průrazu.

Petrásek úklid

Hlavní náplní naší činnosti jsou úklidové práce, které provádíme zejména v Praze a okolí a na Příbramsku. Dále se zabýváme správou budov, zajišťujeme údržbu parkovišť a chodníků. Věnujeme se rovněž rekonstrukcím bytů a bytových jader. Vše v regionu Praha a Příbram.