• Detail firmy

Gabriela Krestýnová

Základní popis

Nabízím všechny stupně projektové dokumentace pozemních staveb (od studie po projekt k realizaci stavby ) včetně 3D návrhu realizace.

Adresa

Nebílovský Borek 91
332 09 Štěnovický Borek

Okres: Plzeň-jih
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  01107429

Výrobky, činnosti

Projektová dokumentace pozemních staveb

Kontaktní údaje

E-mail: info@projektyplzen.cz
WWW: www.projetkyplzen.cz

Kontaktní osoba

Gabriela Krestýnová - Majitel

Mobil: +420 604 590 539
Další firmy v oboru

Monhart Akustik s.r.o.

Zajišťujeme měření hluku a prašnosti, diagnostické měření hluku, návrhy a úpravy na snížení hluku v občanské a průmyslové výstavbě. Věnujeme se vypracování hlukových studií pro zjištění míry hlukové zátěže. Dodáváme akusticky pohltivé prvky ve formě betonových tvárnic a panelů realizujeme nejrůznější protihlukové úpravy - protihlukové kryty strojů a zařízení, protihlukové stěny apod.

KISSSOFT

Specializujeme se na strojírenskou konstrukci, konzultační a obchodní činnost. Provádíme konstrukční, vývojové a konzultační práce v oblasti průmyslových převodovek, tiskařských obráběcích strojů a jednoúčelových automatů. Distribuujeme softwary Solid Edge, AutoCAD a FEMAP.

INSTAV BAU s.r.o.

Naše společnost zajišťuje výrobu, prodej a transport betonu. Betonárky máme v Hořovicích, Rokycanech a Zbirohu. Druhou naší činností jsou stavební práce včetně zajištění projektů. Provozujme rovněž Stavebniny ve Zbirohu, kde naleznete široký sortiment zdicích materiálů, betonových výrobků, sádrokartonů, dlažeb, izolací, stavební chemie, komínových systémů a dalšího stavebního materiálu.