• Detail firmy

Gabriela Bělohlávková

Základní popis

Nabídka pomoci handicapovaným a dětem. Prodej výrobků z chráněných dílen a dětských domovů.

Adresa

Lipí 148
373 84 Lipí

Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  68423136

Výrobky, činnosti

Organizace pro zdravotně postižené

Kontaktní údaje

Mobil: +420 728 685 891
WWW: www.charitaaprodej.cz

Kontaktní osoba

Gabriela Bělohlávková - Majitel

E-mail: g.bel@seznam.cz
Další firmy v oboru

Tadeáš Holub

Specializujeme se na prodej zdravotních potřeb, zdravotní obuvi, zdravotnických a rehabilitačních pomůcek, ale i léčebné kosmetiky z konopí či zdravých potravin. Náš ucelený sortiment zdravotních potřeb a pomůcek nakoupíte buď v e-shopu nebo v kamenné prodejně, která se nachází na Praze 3, v Táboritské ul. 15, kde Vám rádi s výběrem vhodného zboží poradíme. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Pro-Charitu s.r.o.

Sociální podnik Pro-charitu se zaměřuje na zaměstnávání zdravotně znevýhodněných osob, kterých zaměstnává více než 100. Jejím 100% vlastníkem je nestátní nezisková organizace Oblastní charita Červený Kostelec. Zabývá se výrobou bylinných produktů, roztoků, zdravotnických pomůcek, textilní a truhlářskou výrobou. Z oblasti služeb nabízí zdravotnické zásobování, úklidové služby a provozuje prádelnu.

HEROS - Dušan Vinklar

Výroba a prodej polohovacích lůžek, prodej invalidních vozíků, aktivních i pasivních matrací, chodítek, toaletních křesel, pomůcek do koupelny a dalších. Dodáváme široký sortiment pro LDN, domovy důchodců a jiná zdravotnická zařízení.