• Detail firmy

GABIONBOND, s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se výhradní realizací gabionových konstrukcí, volně stojících stěn, obkladů a úprav vodných toků. Nabízíme gabiony.

Adresa

Větrná 433
468 61 Desná

Okres: Jablonec nad Nisou
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27315177

Výrobky, činnosti

výhradní realizací gabionových konstrukcí

Zabýváme se výhradní realizací gabionových konstrukcí, volně stojících stěn, obkladů a úprav vodných toků. Nabízíme gabiony.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 734 835 784
Mobil: +420 777 815 205
E-mail: info@gabionbond.cz

Kontaktní osoba

Monika Kalusová - Jednatel

Mobil: +420 734 835 774
E-mail: gabionbond@email.cz
WWW: www.gabionbond.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

MG STAV stavební, spol. s r.o.

Hlavní činností společnosti je výstavba rodinných domů do různých stádií rozestavěnosti, až po jejich celkové dokončení. Dále se zabýváme rekonstrukcemi rodinných domů včetně zateplení fasády, výměny oken, dveří, koupelen.

Pavel Demeter - Stavební a montážní práce

Naším hlavním zaměřením jsou stavební a montážní práce, které provádíme především v Liberci a jeho okolí. Realizujeme rodinné domy na klíč včetně dřevostaveb, dále pak rekonstrukce a zateplení fasád. V rámci stavební činnosti provádíme zámkové dlažby, zemní, tesařské, pokrývačské, klempířské, sádrokartonářské, malířské a natěračské práce. Zabýváme se rovněž kovovýrobou.

SO STAVO

Zabýváme se litím anhydritových podlah a strojním omítáním. Anhydritové podlahy jsou moderní způsob realizace hrubých podlah v rodinných a bytových domech, ale i v průmyslových prostorech, školách, sportovních halách a kancelářích.