• Detail firmy

GA - SK, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme pokládku zámkové dlažby, obrubníků, žlabů, palisád, stavby betonových a pletivových plotů, stavby kamnenných zdí.

Adresa

Na Zlaté stoce 603/25
370 05 České Budějovice

Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28087372

Výrobky, činnosti

Nabízíme pokládku zámkové dlažby...

Nabízíme pokládku zámkové dlažby, obrubníků, žlabů, palisád, stavby betonových a pletivových plotů, stavby kamnenných zdí.

Kontaktní údaje

E-mail: ga-sk@seznam.cz
WWW: www.ga-sk.cz

Kontaktní osoba

Gabriel Skácel - Jednatel

Mobil: +420 775 714 144

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

DLAŽDIČSKÉ A ZEMNÍ PRÁCE - Václav Hubáček

Naše společnost již od roku 1991 zajišťuje dlaždičské a zemní práce. Specializujeme se na pokládku zámkové a kamenné dlažby včetně obrub. Realizujeme základové desky s připojením na kanalizaci, vodu a plyn. V rámci zemních prací nabízíme rovněž terénní úpravy, opravy živičných povrchů či osazení bazénů nebo čistíren odpadních vod. Pro více informací o poskytovaných službách navštivte naše www.

KOINT Tábor s.r.o.

Kovoobrábění a zakázková zámečnická výroba ocelových konstrukcí, přístřešků, mříží, vrat, schodišť a plotů. Vyrábíme manipulační techniku a kovové vybavení provozoven. Působíme v Jihočeském kraji.

TRH servis - Robert Hejhal

Zabýváme se pozemními pracemi a výstavbou rodinných domů. Provozujeme půjčovnu nářadí a techniky, zajišťujeme prodej stavebnin. Nabízíme stavebně-truhlářské práce - zakázkovou výrobu dřevostaveb, oken, dveří, vrat, podlah aj.