• Detail firmy

Jana Nováková

Základní popis

Nově otevřená Generální agentura Kladno, UNIQA pojišťovna, nabízí mimořádné akční slevy. Slevy na povinné ručení, domáscnosti... Pojištění podnikatelů Pojištění dětí RŽPD Havarijní pojištění Dále nabízí komplexní služby pro nové klienty.

Adresa

Požárníků 81
273 01 Lhota

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  72545518

Výrobky, činnosti

Pojišťovací služby

Kontaktní údaje

E-mail: zdenek.kotulan@uniqa.cz

Kontaktní osoba

Zdeněk Kotulan

Telefon: 774 644 668
E-mail: zdenek.kotulan@uniqa.cz

Jana Nováková - Jednatel

Další firmy v oboru

Přikryl, s.r.o.

Zabýváme se vedení účetnictví a daňové evidence. Nabízíme ekonomické a daňové poradenství. Specializujeme se na likvidaci a přeměnu společností. Zajišťujeme překlady v několika světových jazycích - angličtina, francouzština, španělština a portugalština.

Ing. František Bubeníček

Specializace na služby v oblasti investičního poradenství - pravidelné měsíční investování i jednorázové investice. Zprostředkování hypotečních úvěrů s návazností na pravidelné investice.

Ing. Helena Komersová Vilikusová

Provádíme komplexní a kvalitní služby v oblasti účetnictví, daňové evidence, mezd, daňových přiznání a daňového poradenství. Nabízíme zastupování na úřadech na základě plné moci. Našimi klienty jsou firmy, soukromí podnikatelé a neziskové organizace. Náš slogan "Klid v duši má ten, komu provádí účetnictví firma Bilance - Ing. Komersová Vilikusová".