• Detail firmy

GA Energo technik s.r.o.

Základní popis

Elektronika a elektrotechnika- Montáž, oprava a údržba elektroenergetických zařízení, související stavební výroba, investorská a projektová činnost ve výstavbě a projektování elektrických zařízení bez omezení napětí, vzdušných a kabelových sítí.

Adresa

Orlík, Na Střílně AB
320 00 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  49196812
DIČ:  CZ49196812

Výrobky, činnosti

Údržba elektroinstalací

Kontaktní údaje

Telefon: +420 373 303 111
Fax: +420 377 524 137
E-mail: info@gaenergo.cz
WWW: www.gaenergo.cz

Kontaktní osoba

Zdeněk Židek ml. - Jednatel

Mobil: +420 602 427 947

Václav Hubač - Jednatel

Další firmy v oboru

LURON s.r.o.

Specialista na osvětlení pro bytové i komerční prostory. Zabýváme se vším, co s osvětlením souvisí, od návrhu až po realizaci. Know how naší společnosti je efektivní návrh na energetickou úsporu v oblasti osvětlení. Poradíme Vám s výběrem vhodného svítidla. Neváhejte se na nás obrátit.

KREIS inženýring s.r.o.

Hlavním zaměřením naší společnosti je inženýrská činnost. Zajišťujeme projekty rodinných domů včetně stavebních povolení, především ale navrhujeme, zpracováváme a realizujeme domovní i průmyslové elektroinstalace či průmyslové automatizace. Součástí poskytovaných služeb je rovněž zpracování software a systémů jakosti ISO.

AUTOELEKTRONIKA - Martin Štrobl

Jsme specialistou na opravy autoelektroniky. Provádíme veškeré opravy řídících jednotek, např. motorů, tachometrů, klimatizace, centrálního zamykání, ovládání oken, ABS, autorádií, zesilovačů antén, regulace topení a u některých typů vozidel rovněž přístrojových desek. Zaměřujeme se také na opravy dálkových ovládání a startovacích karet k vozidlům. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.