• Detail firmy

G - SERVIS PRAHA s. r. o.

Základní popis

Poskytujeme konzultace, služby, dodávky a realizace zakázek v následujících oblastech: GEOLOGICKÉ PRÁCE, SANACE, ÚPRAVA VODY a BIOTECHNOLOGIE.

Adresa

Třanovského 11/622
163 00 Praha 6 - Řepy

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  49680226
DIČ:  CZ49680226
Rok založení:  1993
  • Služby

Výrobky, činnosti

Geologické práce a sanace

Kontaktní údaje

Telefon: +420 235 018 363
Fax: +420 235 018 368
E-mail: g-servis@g-servis.cz
E-mail: guth@g-servis.cz
WWW: www.g-servis.cz

Kontaktní osoba

RNDr. Tomáš Schinko

Mobil: +420 602 294 802
Další firmy v oboru

HANAH finance s.r.o.

Poskytujeme finanční poradenství. Pomáháme při výběru a zprostředkování úvěrů a hypoték. Zařídíme vám úvěr či hypotéku přesně na míru, neboť spolupracujeme s různými bankami. Nabízíme stavební spoření, financování bytových družstev, financování developerských projektů. Vyřízení je zdarma.

SANZ Group Czech, s.r.o.

Naše společnost se zabývá realitní investiční činností, právními a finančními službami. Nabízíme investice do nemovitostí a podniků, okamžitý výkup nemovitostí za hotové, autorizovaný prodej ložisek, prodej dřevěných pelet a přířezů pro EURO palety. Rovněž nabízíme služby personální agentury, externí právní služby, komplexní odhady nemovitostí a finanční servis při nákupu a prodeji nemovitostí.

GOR 7, s.r.o.

Naše firma je výrobcem a dodavatelem plastových dílů pro průmyslové využití. Další významnou činností je výroba plastových a papírových obalů. V naší nabídce najdete stojany, poutače, promostolky, plexi stojánky, cenovkové lišty a další reklamní předměty. Také nabízíme poradenství v oblasti podpory prodeje a marketingu.