• Detail firmy

G-MARTIE CZ, spol. s r.o

Základní popis

zaměřuje svojí pozornost na oblasti automatizace technologických procesů - měření a regulaci a na jednotlivé profese z oblasti slaboproudů

Adresa

Majakovského 707/29
360 05 Rybáře

Okres: Karlovy Vary
Kraj: Karlovarský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26343126
DIČ:  CZ26343126
  • Služby

Výrobky, činnosti

Řídicí systémy a měření a regulace

zaměřuje svojí pozornost na oblasti automatizace technologických procesů - měření a regulaci a na jednotlivé profese z oblasti slaboproudů

Kontaktní údaje

Telefon: +420 353 408 107
E-mail: g-martiecz@g-martie.cz

Kontaktní osoba

Petr Corfu - Majitel

Ing. Marek Vyhlídka - Ředitel

Další firmy v oboru

MIRES CONTROL s.r.o.

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem v oblasti měření, řízení a regulace. Nabízíme přístroje REG10-DIN a REG10-PAN, veškeré příslušenství jako jsou sondy (teplotní, tlakové, vlhkostní, chemické), převodníky, komunikační rozhraní či napájecí zdroje a transformátory. Nevybrali jste si? Máme pro Vás také možnost zakázkového řešení řídící elektronické jednotky.

SAFIBRA s.r.o.

Nabízíme vývoj, výrobu a prodej produktů a ucelených řešení na bázi fotoniky, optiky a vláknové optiky. Zastupujeme renomované světové výrobce z výše uvedených oblastí. Navrhujeme zákazníkům optimální řešení dle jejich potřeb, zajišťujeme předprodejní, záruční a pozáruční servis a poskytujeme návrhy řešení a vývoj optických měřících systémů dle individuálních požadavků zákazníků.

ATPV Elektro, v.o.s.

Zabýváme se výrobou, instalací, opravami elektrických strojů a přístrojů, elektronických a telekomunikačních zařízení. Dodáváme a montujeme kompletní vybavení pro satelitní a pozemní vysílání české a slovenské televize, včetně ostatních volně šiřitelných i kódovaných signálů.