• Detail firmy

G IMPULS Praha spol.s.r.o.

Základní popis

Provádění trhacích a ohňostrojných prací. Nabídka geologických a geofyzikálních služeb.

Adresa

J. Nerudy 232
252 61 Jeneč

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  48948624
DIČ:  CZ48948624
Rok založení:  1994
Počet zaměstnanců:  10

Výrobky, činnosti

Geologický průzkum

Kontaktní údaje

Telefon: +420 266 712 779
Mobil: +420 724 066 550
E-mail: post@gimpuls.icnet.cz
WWW: www.gimpuls.cz

Kontaktní osoba

RNDr. Jaroslav Bárta, CSc. - Jednatel

RNDr. Dušan Dostál - Jednatel

Mobil: +420 724 066 552

RNDr. Michal Tesař

Další firmy v oboru

Jan Zahradník

Studnařskou činností se zabýváme již více než 10 let. Specializujeme se na opravy a čištění kopaných studní, instalace a opravy ručních pump, zajišťujeme dodávky, montáž a výměny čerpadel. Součástí poskytovaných služeb jsou rovněž čerpací zkoušky včetně protokolu a kompletních rozborů pitné vody. Ceník naleznete na našich webových stránkách. Pro více informací nás kontaktujte.

GEOTREND s.r.o.

Naše společnost zajišťuje průzkumy pro zakládání všech typů staveb a ložiskové průzkumy stavebních materiálů. Součástí poskytovaných služeb je geotechnický dozor na stavbách. Věnujeme se rovněž vyhledávání zdrojů podzemní vody. Pro více informací o nabízených službách navštivte naše internetové stránky, kde naleznete i ceník prováděných prací.

BNGEO, s.r.o.

Nabízíme vyhotovení geometrických plánů pro rozdělení a převody pozemků nebo pro zápis staveb a věcných břemen do katastru nemovitostí. Provádíme vytyčení vlastnických hranic včetně právních služeb. Zaměřujeme výškopisné a polohopisné plány jako podklad pro projekt. Vytyčujeme stavby a zaměřujeme jejich skutečné provedení.