• Detail firmy

G-FIX průmyslová lepidla a aerosoly s.r.o.

Základní popis

Prodej a poradenství v oblasti profesionální průmyslové chemie. Anaerobní lepidla Vteřinová lepidla Technické spreje Epoxidová lepidla

Adresa

J. A. Komenského 943
399 01 Milevsko

Okres: Písek
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28158130
DIČ:  CZ28158130
  • Velkoobchod
  • Import

Výrobky, činnosti

Průmyslová lepidla

Kontaktní údaje

E-mail: Info@gfix.cz
WWW: www.gfix.cz

Kontaktní osoba

Miloslav Procházka - Jednatel

Mobil: +420 777 298 129
E-mail: miloslav.prochazka@gfix.cz

Zařazení v katalogu

Pobočky

Miloslav Procházka
J.A.Komenského 943
399 01 Milevsko

Okres: Písek
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

DIAMONDCUT - Petr Šleis

Zajišťujeme veškeré stavební práce, realizaci koupelen, rekonstrukce domů i bytů, závlahových systémů, kamenické práce, kovovýrobu, obklady a dlažby.

DK TRADE s.r.o.

Specializujeme se na vše, co nějak souvisí s péčí o exteriérové i interiérové výrobky ze dřeva. Nabízíme potřeby k jejich ošetřování, údržbě i natírání a samozřejmostí je také fundovaný poradenský servis. Dodáváme laky, lazury, mořidla, brusný materiál (kotouče, pásy, lamely), lepidla (dispersní, epoxidové, polyuretanové, vteřinové) aj. Kompletní sortiment naleznete na našich webových stránkách.

Stavebniny FILÍPKOVÁ

Zabýváme se prodejem stavebního materiálu. Nabízíme veškerý stavební materiál včetně stavební chemie, hutní materiál, střešní krytiny a komíny, venkovní dlažby, nářadí a instalatérské potřeby. Neváhejte nás navštívit a vyberte si z našeho širokého sortimentu to, co pro Vaši stavbu potřebujete. Těšíme se na Vaši návštěvu v naší prodejně ve Veselí nad Lužnicí.