• Detail firmy

fysiomed CS s. r. o.

Základní popis

Prodej a servis lékařských přístrojů a pomůcek pro obory rehabilitace, fyzioterapie, kinezoterapie, mechanoterapie a balneologie.

Adresa

Elišky Krásnohorské 1298/4
736 01 Havířov

Okres: Karviná
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25378058
DIČ:  CZ25378058

Výrobky, činnosti

Prodej zdravotnické techniky

Kontaktní údaje

Telefon: +420 558 304 774
E-mail: info@fysiomed.cz
WWW: www.fysiomed.cz

Kontaktní osoba

Jiří Foltýn - Jednatel

Mobil: +420 602 521 008
E-mail: jiri.foltyn@fysiomed.cz

Bohdan Kaleta - Jednatel

Mobil: +420 602 537 104
E-mail: bohdan.kaleta@fysiomed.cz
Další firmy v oboru

HEROS - Dušan Vinklar

Výroba a prodej polohovacích lůžek, prodej invalidních vozíků, aktivních i pasivních matrací, chodítek, toaletních křesel, pomůcek do koupelny a dalších. Dodáváme široký sortiment pro LDN, domovy důchodců a jiná zdravotnická zařízení.

RAPETO, a.s.

Naše společnost se specializuje na tabletování. Provádíme rovněž tabletování dvou a třívrstvých tablet. Součástí poskytovaných služeb je také blistrování, dražování, balení do dóz, sáčků nebo papírových skládaček, etiketování, injekt. Dále se zabýváme vývojem potravinových doplňků. Jsme výrobcem tradiční značky Pangamin - produktů z pivovarských kvasnic ve formě tablet či dražé.

Tadeáš Holub

Specializujeme se na prodej zdravotních potřeb, zdravotní obuvi, zdravotnických a rehabilitačních pomůcek, ale i léčebné kosmetiky z konopí či zdravých potravin. Náš ucelený sortiment zdravotních potřeb a pomůcek nakoupíte buď v e-shopu nebo v kamenné prodejně, která se nachází na Praze 3, v Táboritské ul. 15, kde Vám rádi s výběrem vhodného zboží poradíme. Těšíme se na Vaši návštěvu.