• Detail firmy

FVE 306.CZ s.r.o.

Základní popis

Internetový obchod s elektronikou a digitální technikou. Nabízí širokou škálu sortimentu: GPS navigace, MP4, tonery, bluetooth zařízení, čtečky karet.

Adresa

Bojasova 1252/21
182 00 Praha 8 - Kobylisy

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28206673
DIČ:  CZ28206673
Rok založení:  2008
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- internetový obchod s elektronikou a digitální technikou. Nabízí širokou škálu sortimentu: GPS navigace, MP4, Tonery, Bluetooth zařízení, Čtečky karet, digitální kamery a fotoaparáty a další.

Kontaktní osoba

Robert Válek - Jednatel

E-mail: valek@valeon.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ARDO KERAMIKA, spol. s r.o.

Zabýváme se prodejem luxusních švýcarských designových krbů, krbových kamen Attika, moderních zahradních krbů, kachlových kamen, kvalitních krbových vložek Rüegg, plynových krbů, kachlových kuchyňských sporáků a keramických kachlí. Vytvoříme pro Vás návrh krbu a zrealizujeme jeho výrobu. Dodáváme krby teplovzdušné, sálavé, hypokaustové s ohřevem vody teplovodními výměníky přímými i nepřímými.

SPEED PRESS Plus a. s.

Společnost zaměřená na výrobu, prodej a potisk reklamních předmětů. Možnost výběru z velkého sortimentu i výroba na zakázku. Nabízíme reklamní předměty, dárkové propagační předměty a veškeré technologie tisku např. plnobarevný digitální potisk textilu i 3D, tampónový tisk, sítotisk, laser, výšivka, speed-it. Vlastní výrobní a skladový areál, vzorkovna, vzorky zdarma, kancelářské potřeby. ISO9001.

FININ GROUP s.r.o.

Naší specializací je investiční poradenství a zprostředkování obchodů s cennými papíry zalistovanými na newyorské burze NYSE a elektronickém trhu NASDAQ. Jsme schopni zajistit realizaci obchodů na všech významných světových burzách a také realizaci investic v nebankovním sektoru.