• Detail firmy

FUTURUM DESIGN, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme prodej, montáž interiérových věcí. Dodáváme interiérové dveře, plovoucí podlahy, masivní podlahy, schodiště. Interiérové dveře otočné, posuvné, dveře vchodové bezpečnostní, Solodoor, levné dveře, kliky, BT kliky. Poradenská činnost na klíč.

Adresa

Štefánikova 847/19a
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28309391

Výrobky, činnosti

montáž interiérových věcí.

Kontaktní údaje

Telefon: 541 210 719
E-mail: info@futurumdesign.cz
WWW: www.futurumdesign.cz

Kontaktní osoba

Milan Hotař - Jednatel

Mobil: 721 319 602

Petr Kauer - Jednatel

Mobil: 602 885 555
Další firmy v oboru

JAN SMUTNÝ - PRODEJ DŘEVĚNÝCH POLOTOVARŮ

Zabýváme se prodejem dřevěných polotovarů. Dodáváme obkladové a podlahové palubky, hoblované hranoly, terasovky, plotovky, hoblovaná prkna, OSB desky, vysušené truhlářské řezivo, spárovky a další.

Ján Mikula - Truhlářství

Zakázkovou výrobou nábytku se zabýváme již od roku 2002. Každý kus námi vyrobeného nábytku je originál, proto je pro nás důležité osobní jednání, kde nám nastíníte Vaše představy a my Vám zpracujeme nezávaznou cenovou nabídku. Kromě nábytku vyrábíme také interiérové dveře, obložky či schody a umíme vyrobit i nábytek atypický. Naší prioritou je 100% spokojenost zákazníka, který se k nám rád vrací.

POPELÁK Jakub - Truhlářství - podlahářství

Nabízíme truhlářské práce a zhotovení nábytku na zakázku. Specializujeme se na kuchyně, vestavěné skříně, dětské pokoje, koupelnový i kancelářský nábytek. Pokládáme plovoucí podlahy a smontujeme Vám i jinde zakoupený nábytek. Naleznete nás v Brně - Dolních Heršpicích.