• Detail firmy

FUTURO veřejná obchodní společnost

Základní popis

Výroba a montáž vazeb. Prodej řeziva.

Adresa

Zelené Předměstí, Mikulovická 175
530 02 Pardubice

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  00486302
DIČ:  CZ00486302
Rok založení:  1990
Počet zaměstnanců:  25
  • Služby

Výrobky, činnosti

Střešní vazby

- na zakázku

Kontaktní údaje

Telefon: +420 466 535 640
Mobil: +420 603 506 368
Fax: +420 466 535 640
E-mail: futuro@tiscali.cz

Kontaktní osoba

Ing. Josef Knoll - Jednatel

František Bouška - Jednatel

Další firmy v oboru

ŠEDA LUBOŠ - TANGO

Poskytujeme kompletní služby stavebnictví především v oblasti realizací střech. Zajišťujeme kompletní střechy na klíč, dílčí práce na střechách, sádrokartonové stavební systémy i sádrokartonové podhledy, střešní konstrukce a krovy, sedlové střechy, rovné střechy, valbové střechy, mansardové střechy, pokrývačské práce a mnoho dalšího. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Füllsack Vlastimil

Zpracovávání a prodej dřeva z vlastní pily. Dodáváme stavební a truhlářské řezivo všech rozměrů (trámy, fošny, latě) i palivové dřevo. Dále vyrábíme krovy, dřevěné palety a bedny, a to standardní i atypické. Zajišťujeme pořez kulatiny, sušení řeziva a IPPC ošetření palet.

DOMINO - promont, spol. s r.o.

Nabízíme kompletní stavební práce na klíč. Realizujeme novostavby, rekonstrukce obytných i komerčních prostor, stropy z železobetonových panelů, rekonstrukce historických objektů, vybudování přípojek, renovace plochých i šikmých střech. Dodáváme stavebnicové systémy pro dřevostavby, obvodová zdiva, šikmé i ploché střešní krytiny, asfaltové hydroizolační pásy, provětrávané fasády a mnoho dalšího.