• Detail firmy

Futures s.r.o.

Základní popis

Vývoj finančních aplikací pro správu investičního portfolia podílových fondů.

Adresa

Ještědská 261
460 08 Liberec XIX - Horní Hanychov

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27283313
DIČ:  CZ27283313

Výrobky, činnosti

Vývoj finančních aplikací na míru

Vývoj finančních aplikací pro správu investičního portfolia podílových fondů, hedge fondů, managed futures a forex fondů a impaktového investování (impact investing).

Kontaktní údaje

E-mail: info@fundpeak.com
WWW: www.fundpeak.cz

Kontaktní osoba

Pavel Topol - Jednatel

Mobil: +420 603 499 873
E-mail: info@fundpeak.com
Další firmy v oboru

ENcontrol s.r.o.

Zabýváme se vývojem systému, který Vám vyřeší vysoké náklady na energie, poskytne pohodlí a co nejvyšší bezpečnost osob i majetku. Vybrat si můžete ze široké škály produktů, například: spínače, měřiče, detektory, centrální jednotky a veškeré příslušenství. V případě, že se nemůžete rozhodnout, systém si lze i pronajmout.

Argutec, s.r.o.

Našim posláním je vyvinout pro Vaši společnost systém strojového vidění s vysokým stupněm inovace, bezproblémově integrovaný do Vašeho výrobního procesu. Naše hodnoty jsou: radost z možnosti tvořit, spokojenost zákazníka, kreativita a odlišnost našich řešení.

Ing. Roman Ševčík

Specializujeme se na tvorbu uživatelských aplikací v Excelu na míru včetně programování VBA. Nabízíme komplexní ekonomické služby, vedení daňové evidence, účetnictví, mzdy, poradenství a další. Zabýváme se vypracováváním kompletních akreditačních žádostí u MŠMT k pořádání rekvalifikačních kurzů.