• Detail firmy

Futures s.r.o.

Základní popis

Vývoj finančních aplikací pro správu investičního portfolia podílových fondů.

Adresa

Ještědská 261
460 08 Liberec XIX - Horní Hanychov

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27283313
DIČ:  CZ27283313

Výrobky, činnosti

Vývoj finančních aplikací na míru

Vývoj finančních aplikací pro správu investičního portfolia podílových fondů, hedge fondů, managed futures a forex fondů a impaktového investování (impact investing).

Kontaktní údaje

E-mail: info@fundpeak.com
WWW: www.fundpeak.cz

Kontaktní osoba

Pavel Topol - Jednatel

Mobil: +420 603 499 873
E-mail: info@fundpeak.com
Další firmy v oboru

DARTECH, s.r.o.

Zaměřujeme se na průmyslovou automatizaci a programování PLC pro různé oblasti průmyslu. Zajišťujeme vývoj řídicích systémů pro programovatelné relé LOGO, systémy strojů S7 - 200, S7 - 300, S7 - 400. Provádíme opravy dílů průmyslové automatizace, projektování rozváděčů i diagnostiku průmyslových sítí.

KELOC CS , s.r.o.

Specializujeme se na komplexní řešení ekonomického informačního systému. Dodáváme ekonomický software pro malé, střední i velké firmy. Nabízíme i jednotlivé moduly pro konkrétní potřeby Vašeho podnikání. Nabízíme účetní program pro malé firmy, oborově neutrální balíčky či speciální oborové balíčky. Pro Vaše zaměstnance i školení firemního software. Poskytujeme servis účetního softwaru.

MM39 s.r.o.

Poskytuje zákazníkům cloudové řešení CRM systému, komplexního řešení pro kontrolling, reporting, agendu a docházku mobilních pracovníků a management produktového portfolia pro retailové společnosti - Trade Radar.