• Detail firmy

FutureFence s.r.o.

Základní popis

Provádíme stavbu plotů z klasického pletiva, tak zděných oplocení, výrobu kovových plotů, oplocení FVE. Naše specialita je plot na klíč bez starostí.

Adresa

Jana Hroudy 450
289 14 Poříčany

Okres: Nymburk
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24810452
DIČ:  CZ24810452
Rok založení:  2011

Výrobky, činnosti

Provádíme stavbu plotů z klasického pletiva, tak zděných oplocení, výrobu kovových plotů, oplocení FVE. Naše specialita je plot na klíč bez starostí.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 604 997 788
WWW: www.futurefence.cz

Kontaktní osoba

Juraj Cibuľa - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Ing. Josef Houdek

Specializujeme se na dodávky garážových a průmyslových vrat, vjezdových brán, pohonů pro vrata a brány, plotových systémů, plastových oken, rolovacích systémů, římských rolet, látkových rolet, markýz, hliníkových pergol, sítí proti hmyzu, centrálních vysavačů, shozů na prádlo.

HÁJEK TOMÁŠ

Provádíme komplexní stavební práce. Nabízíme zajištění výstavby rodinných domů, renovace, rekonstrukce, malířské práce, sádrokartonářské práce, zateplování fasád, realizaci obkladů a dlažeb a mnoho dalšího.

AA IRON s.r.o.

Zaměřujeme se na výrobu přívěsů, vozíků, lodních přívěsů na zakázku. Zajišťujeme stavební zámečnické práce. Zhotovujeme zábradlí, schody, ocelové konstrukce, nosné prvky, ocelové výměty apod. Specializujeme se na výrobu posuvných a křídlových bran včetně dodání elektrického pohonu. Zabýváme se realizací plechové střechy a zakázkové výroby přístřešků.