• Detail firmy

FUTUR3D, s.r.o.

Základní popis

Prodej 3D tiskáren a veškerých komponentů k tisku. Nabízíme tiskárny Rostock a RepRap včetně komponentů.

Adresa

Golčova 1/2
148 00 Praha 4 - Kunratice

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28952383

Výrobky, činnosti

Tiskárny

Prodej 3D tiskáren a veškerých komponentů k tisku. Nabízíme tiskárny Rostock a RepRap včetně komponentů. V nabídce máme stavebnice i kompletně sestavené stroje.

Kontaktní údaje

E-mail: info@futur3d.net
WWW: www.futur3d.net

Kontaktní osoba

Ing. JIŘÍ POSLEDNÍK - Jednatel

Telefon: 777 399 595

KATEŘINA VONDRÁČKOVÁ - Jednatel

Další firmy v oboru

BETIS spol. s r.o.

Nabízíme kompletní marketingové, polygrafické, reklamní a grafické služby. Zajišťujeme grafické návrhy reklamy, potisk reklamních předmětů, tisk barevných plakátů, tisk barevných letáků, velkoplošný digitální tisk, tisk velkoformátové reklamy, tisk jednobarevných letáků, ofsetový tisk plakátů, tisk publikací, katalogů a brožur. Realizujeme digitální i ofsetový tisk.

Trilabit studio s.r.o.

Nabízíme služby Trilabit studia s.r.o. Prodáváme a vyhotovujeme dárkové předměty dle vlastních návrhů. Poskytujeme tiskařské služby - velkoplošný, málonákladový nebo ofsetový tisk. Rovněž se zaměřujeme na grafický design a výrobu multimediálních CD. Více informací na našich internetových stránkách.

Michaela Hejdušková

Zabýváme se reklamní činností. Realizujeme venkovní řezanou reklamu, outdoorovou reklamu, velkoformátový tisk a výrobu všech druhů samolepek - na zeď, na auto, polepy výloh, hasičské, neonové, reflexní a další.