• Detail firmy

FURE, s.r.o.

Základní popis

Společnost poskytující poradenství v oblasti dotací a grantů, návrhu a realizaci stavebních a energetických projektů. Zajišťujeme poradenství v oblasti legislativního práva, stavebního práva. Nabízíme stavební dozor, projekční a inženýrské činnosti.

Adresa

Hlubocká 710/4
158 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27089851

Výrobky, činnosti

poradenství v oblasti dotací a grantů

Společnost poskytující poradenství v oblasti dotací a grantů, návrhu a realizaci stavebních a energetických projektů. Zajišťujeme poradenství v oblast

Kontaktní údaje

Telefon: +420 272 933 969
E-mail: bauec@nextra.cz
E-mail: fure@fure.cz
WWW: www.fure.cz

Kontaktní osoba

Ing. Elena Kukučková - Jednatel

Mobil: +420 603 718 625
Další firmy v oboru

SPRÁVA FIREM PRAHA s.r.o.

Specializujeme se na vytváření, nákup a prodej ready made společností připravených k podnikatelským aktivitám. Věnujeme se založení firem na klíč - akciové společnosti, s.r.o., offshore společnosti, asistované založení s.r.o. Zaměřujeme se na poskytnutí virtuálního sídla a kanceláří firem. Poskytujeme služby vedení podvojného účetnictví, mzdového účetnictví a daňové evidence.

HANAH finance s.r.o.

Poskytujeme finanční poradenství. Pomáháme při výběru a zprostředkování úvěrů a hypoték. Zařídíme vám úvěr či hypotéku přesně na míru, neboť spolupracujeme s různými bankami. Nabízíme stavební spoření, financování bytových družstev, financování developerských projektů. Vyřízení je zdarma.

CzechSouvenirs

Zaměřujeme se na výrobu, prodej a distribuci originálních ČESKÝCH značkových SUVENÝRŮ. Naše upomínkové předměty jsou vyráběné v Čechách. Dodáváme je do obchodních a hotelových sítí, firmám (pro obchodní partnery či kolegy ze zahraničí) i jednotlivcům (dárky zahraničním hostům či hostitelům). Věnujeme se i poradenství a obchodním službám pro řízení prodeje suvenýrů. Rádi poradíme i Vám.